Drevená obedová súprava Viga

Farba:
Multicolor
Výrobca: Viga
Kód: 51773-viga-44058-sada-obed
Dostupnosť: skladom 2 ks
16.50 bez DPH
19.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Obedová súprava od spoločnosti Viga je dokonalou hračkou, ktorá podnecuje detskú predstavivosť. Kým rodič pripravuje jedlo pre celú rodinu, náš malý kuchár alebo kuchárka pripravuje obed s obľúbenými prílohami pre svoje bábiky a medvedíky. Vďaka bezpečnému nožu, ktorý je vyrobený z dreva, vaše dieťa ľahko "nakrája" steak. Pri spoločnej hre bude môcť každý rodič naučiť svoje dieťa, ako v budúcnosti používať ostré kuchynské náčinie. Ďalšou, výhodou je, že steak je pripevnený pomocou suchého zipsu, čo poskytuje nekonečnú zábavu. Keď je večera hotová, dá sa opäť poskladať. Táto súprava hračiek na večeru pomáha batoľatám so základným vývojom, zlepšuje motorické zručnosti, kreativitu, predstavivosť a sociálne zručnosti.


Súprava obsahuje:
- steak na suchý zips
- hranolky
- 3 prílohy (šampiňóny, paradajky a brokolica)
- Tanier v tvare hlavy medvedíka
- pohár so slamkou a citrónom
- Tanier so sušienkou
- nôž a vidlička


Celá súprava je vyrobená z bukového dreva a namaľovaná neškodnými pastelovými farbami, ktoré upútajú pozornosť a podporia hru a zároveň poskytnú veľa zábavy.
Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).


Táto hračka je vhodná pre deti staršie ako 18 mesiacov.


Rozmery:
Dĺžka 180 mm x šírka 180 mm x výška 98 mm